Na hodinu prírodovedy prišla k nám do 4. B na besedu zdravotná sestra, mama nášho spolužiaka Samka, teta Urbanová.
V prvej časti besedy nám porozprávala o činnosti srdca a funkciách krvi v ľudskom tele. Následne nám premietla zaujímavé obrázky priamo z operačnej sály. Potom nám zmerala tlak a tep. Tým odvážnejším urobila test na zistenie ich krvnej skupiny.
V závere besedy sme dostali odpovede na naše zvedavé otázky a boli sme obdarení aj malým sladkým darčekom za naše vedomosti o tejto téme. Ďakujeme.