• Školský rok 2017/18

        • Matematika

          MAKSÍK

          Medzi 30% najúspešnejších riešiteľov na Slovensku sa zaradili títo žiaci:

          Za 2.A : Samuel Krúpa

          Za 3.r.:  Hanka Leštáková

                        Martin Kováč

          Za 4.B : Natália Lapinová

          VŠETKOVEDKO

          Úspešní riešitelia:

          Za 2.A : Samuel Krúpa
          Za 2.B : Šimon Lapin (Všetkovedko školy)
          Za 3.r. : Matilda Guevara, Alexander Iliaš
          Za 4.A : Dagmar Šolcová, Nina Kapustová

          MATEMATICKÝ KLOKAN

          Úspešní riešitelia:

          Za 1.A : Ema Guevara, Alex Mikloško, Lilien Dubšíková, Nina Kolenkášová
          Za 2.B : Šimon Lapin (šampión školy)
          Za 3.r. : Martin Kováč
          Za 4.A : Tomáš Dubšík, Martin Magula

          Za 4.B : Natália Lapinová

          Za 6.r. : Adam Farkaš, Emil Guevara

          Za 7.r. : Martina Šolcová

           

          Matematická olympiáda - okresné kolo - kat. Z9

          Michal Baculák - 9. ročník - 3. miesto

          Dejepis

          Dejepisná olympiáda

          Jakub Lešták - IX. ročník - 1. miesto okresné kolo, postup do krajského kola

          Slovenský jazyk a literatúra

          Lupčiansky čitárik

          Nina Kapustová - IV.A - 3. miesto

          Sládkovičova lipa 2018

          Sandra Cimermanová - IV.B - 2. kategória - poézia  - 3. miesto

          Natália Cimermanová - IV.B - 2. kategória - próza - 3. miesto

          Kristína Dovalová - VII. ročník - 4. kategória - poézia - 3. miesto

          Natália Kapustová - VIII. ročník - 4. kategória - próza - 3. miesto

          64. Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

          Peter Filipovič - 2.A trieda - I. kategória - poézia - postup do regionálneho kola

          Nina Kapustová - 4.A trieda - I. kategória - próza - postup do regionálneho kola

          Kristína Dovalová - 7. ročník - III. kategória - poézia - postup do regionálneho kola

          Šaliansky Maťko J. C. Hronského - okresné kolo

          Patrícia Jurková - IV.B trieda - 3. miesto - 2. kategória

          64. Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

          1. kategória - poézia

          Peter Filipovič - 2.A trieda - 1. miesto  - postup do okresného kola

          Sandra Cimermanová - 4.B trieda - 2. miesto

          Samuel Krúpa - 2.A trieda - 3. miesto

          1. kategória - próza

          Nina Kapustová - 4.A trieda - 1. miesto - postup do okresného kola

          Natália Lapinová - 4.B trieda - 2. miesto

          Alex Slosiarová - 2.B trieda - 3. miesto

          2. kategória - poézia

          Karin Hakelová - 5. ročník - 1. miesto - postup do okresného kola

          Sára Mia Očenášová - 5. ročník - 2. miesto

          3. kategória - poézia

          Kristína Dovalová - 7. ročník - 1. miesto - postup do celoslovenského kola

          Natália Kapustová - 8. ročník - 2. miesto

          Aurel Félix Prieložný - 8. ročník - 3. miesto

          Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča - celoslovenské kolo

          Sandra Baculáková - 3. ročník - diplom za účasť - kategória mladší žiaci

          Kristína Dovalová - 7. ročník - diplom za účasť - kategória starší žiaci

          Natália Kapustová - 8. ročník - diplom za účasť - kategória starší žiaci

          Slovenský festival poézie Beniakove Chynorany - krajská výberová prehliadka

          Lucia Kapustová - 9. ročník - 2. miesto

          Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča - oblastné kolo

          Kristína Dovalová - 7. ročník - 1. miesto a postup do celoslovenského kola

          Školské kolo Olympiády zo slovenskoho jazyka a literatúry

          Linda Valenčíková - 9. ročník -  1. miesto a postup do okresného kola OSJL

          Ema Krúpová, Patrícia Trníková - 2. miesto

          Anglický jazyk

          Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

          Linda Valenčíková - 9. ročník - 1. miesto

          Aurel Félix Prieložný - 8. ročník - 2. miesto

          Michal Baculák - 9. ročník - 3. miesto

          Výtvarná výchova

          Jarné aranžovanie - oblastné kolo
          Klára Dovalová – IV. roč. – 1. miesto v kat. mladší žiaci

          Malá škola modrotlače
          Výstava modrotlačových prác žiakov našej školy a ukážka modrotlačovej techniky v Hronseku počas Dňa obce

          Mikro a makro - Múzeum pod čepicí, Hronov, Česká republika

          Výstava fotografií kryštálikov v polarizovanom svetle z nášho projektu Kryštalizácie a dotyk svetla

          Výtvarná súťaž o olympizme 2018

          Žiaci 5. ročníka - poďakovanie za aktívnu účasť v súťaži

          Výstava modrotlače - Textilná tvorba - Kremnica - december 2017 - január 2018

          Výstava modrotlače a ľudovej výšivky - Remeslo našich predkov - ZŠ Badín - január-február 2018

          Výstava fotografií kryštálikov v polarizovanom svetle - Elektrárňa Piešťany - február-marec 2018

          Zimné aranžovanie - banskobystrický región

          Kristína Dovalová, 7. ročník - cena Centra voľného času Junior za najoriginálnejší aranžmán

          Katarína Gajanová, 7. ročník - 2. miesto v 2. kategórii

          Vianočná pohľadnica - medzinárodná výtvarná súťaž
          Lucia Leštáková, Kristína Dovalová, Nikola Iliašová, Anna Lehocká, 7. ročník - cena za kolekciu vianočných pohľadníc z modrotlače

          Chémia

          Objavujeme čaro chémie - celoslovenská súťaž

          Nikola Iliašová - 7. ročník - 3. miesto s časťou ročníkového projektu z chémie

          Vedecký brloh - Piešťany

          Lucia Leštáková, Kristína Dovalová, 7. ročník - nesúťažná prezentácia projektu Kryštalizácie a dotyk svetla laickej verejnosti

          Festival vedy a techniky AMAVET - celoslovenské kolo

          Kristína Dovalová, Nikola Iliašová a Lucia Leštáková - 7. ročník - cena poroty

          Festival vedy a techniky AMAVET - krajské kolo

          Kristína Dovalová a Nikola Iliašová - 7. ročník - postup do celoslovenského kola

          Európska noc výskumníkov - Banská Bystrica
          Lucia Leštáková, Kristína Dovalová, Nikola Iliašová, Anna Lehocká, Martina Šolcová, Katarína Gajanová - 7. ročník - nesúťažná prezentácia projektu Prírodná kozmetika z našej záhrady širokej verejnosti

          Vedecký veľtrh - Bratislava
          Jakub Lešták - 9. ročník, Kristína Dovalová - 7. ročník - nesúťažná prezentácia projektu Kryštalizácie a dotyk svetla širokej verejnosti
           

          Biológia

          Biologická olympiáda
          Lucia Leštáková – 7. ročník – 1. miesto v okresnom kole, kat. D, projektová časť 
           

          Fyzika

          Fyzikálna olympiáda
          Michal Baculák – 9. roč. – 1. miesto  v okresnom kole, kat. E – postup do krajského kola

          Technika

          Technická olympiáda - krajské kolo

          Michal Baculák, Jakub Lešták - 1. miesto - postup do celoslovenského kola

          Technická olympiáda - okresné kolo

          Michal Baculák, Jakub Lešták - 9. ročník - 1. miesto - kategória A - postup do krajského kola

          Technická olympiáda - školské kolo

          Baculák Michal, Jakub Lešták, 9. roč. - postup do okresného kola
          Adrian Hronec, 7. roč. - postup do okresného kola

          Telesná výchova

          Malý futbal FUTBAL CUP ZŠ  žiaci – základná skupina
          Výber žiakov – M. Dižka, K. Murgaš,D. Mlynárčik, R. Gura, P. Slepčan, M. Baculák, E. Kapiaš, Š. Molnár, I. Spišák – 2. miesto

          Okresné kolo vo vybíjanej - mladší žiaci

          Výber žiakov z 1. stupňa - 4. miesto

          57. ročník Horehronských hier
          Patrik Nemčok - 9. roč. - 1. miesto v chôdzi na 1000m

          Modelársky krúžok

          Festival štyroch živlov (festival vedy a techniky):

          Špeciálna cena: Andrej Citara, Adam Koza - 3. ročník

          8. ročník Poštolka cup:

          1. miesto Adam Koza, 3. ročník

          2. miesto Andrej Citara, 3. ročník

          VIII. Nemcovský Kabiňáčik, súťaž leteckých modelárov s medzinárodnou účasťou
          Kategória OTVR (vetrone)
          Jakub Kántor - 8. ročník - 2. miesto
           

          6. ročník leteckomodelárskej súťaže Košická vrana:
          Kategória OLD TIMER 400

          3. miesto Adam Koza

          4. kolo Ligy hádzadiel:

          Mladší žiaci:

          1. Hektor Kapustík

          2. Kira Mária Kapustíková

          3. Adam Koza

          Starší žiaci:

          1. Jakub Kántor

          2. Andrej Molnár

           

          Celkové výsledky Ligy hádzadiel za školský rok 2017/2018

          Mladší žiaci:

          1. Andrej Citara

          2. Hektor Kapustík

          3. Adam Koza

          Starší žiaci:

          1. Jakub Kántor

          2. Andrej Molnár

          Liga hádzadiel – 3. kolo

          Mladší žiaci:

          1. Andrej Citara (3. ročník)

          2. Hektor Kapustík (5. ročník)

          3. Maťko Citara (predškolák)

          Starší žiaci:

          1. Jakub Kántor (8. ročník)

          2. Andrej Molnár (6. ročník)

          Jarné kolo ligy hádzadiel:

          Mladší žiaci:

          1. Citara Andrej (3. ročník)

          2. Kapustík Hektor (5. ročník)

          3. Kapustíková Kira Mária (3. ročník)

          Starší žiaci:

          1. Molnár Andrej (6. ročník)

          2. Hlaváčik Samuel (6. ročník)

          3. Kántor Jakub (8. ročník)

          Halové lietanie

          Papierové modely: 1. Samuel Hlaváčik, 2. Andrej Molnár, 3. Adam Farkaš

          Klzáčiky: 3. Samuel Hlaváčik

          Halové gumáčiky: 2. Jakub Kántor

          Halové hádzadlá: 1. Jakub Kántor, 2. Samuel Hlaváčik

          Majstrovstvá Slovenska historických modelov v Očovej 2017

          Poštolka cup junior kategória

          1. Kristián Murgaš

          3. Jakub Kántor 

          AV 1 (voľné vetrone) senior kategória

          1. Adam Koza

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Tajovského 2, Badín
      • riaditel@zsbadin.sk
      • 048/418 26 32 - ZŠ 0911 717 381 - mobil 048/418 26 15 - MŠ - malá a stredná trieda 0911 317 381 - MŠ - trieda predškolákov (Skalica)
      • Tajovského 2, 976 32 Badín
      • 35677813
      • 2020947885
  • Fotogaléria

    • Karneval
    • Vianočné tvorivé dielne
    • Rozprúdime regióny 2019
    • Pasovačka prvákov
    • Viedeň
    • Exkurzia do hlavného mesta
    • FESTIVAL VEDY A TECHNIKY CELOSLOVENSKÉ KOLO
    • Párty ako sa patrí
    • Poďakovanie
    • Exkurzia do Slovenského technického múzea v Košiciach
    • Návšteva Obecného úradu v Badíne
    • Komu sa nelení, tomu sa zelení (vlajka na škole)