• Naše deti v zime

• Zima nám dopriala trochu snehovej prikrývky a naše/vaše detičky sa zo snehu veľmi tešia. Vždy keď môžeme berieme do rúk lopáre, boby a už sa spúšťame dolu briežkom na škôlkárskom dvore. Ide nám to výborne a radosti je neúrekom. Keď sme na tenisovom kurte, tak tam veľkými detskými lopatami odhŕňame sneh - robíme si cestičky, ale aj zhŕňame sneh do veľkých kôp a v tých sa hráme. Je to skvelá zábava a už teraz sa tešíme keď nám znovu perinbabka trochu viac nasneží. ZIME ZDAR!

Ďalšie fotografie nájdete tu - vo fotoalbume.

• ŠKD - Maskovaní stavitelia

• Viete čo majú spoločné stavba tunelov, stavba hradného opevnenia a dolovanie balvanov? Teoreticky by to mohli byť kamene. V praxi je to však niečo celkom iné-sneh. Je ideálnym stavebným materiálom pre klubárov.  Spoznáte medzi zababúšenými stavbármi niekoho známeho?

• ŠKD - Vianočný darček

• Nová magnetická stavebnica, ktorú si našli klubári pod stromčekom, sa zapáčila snáď každému. Momentálne trénujeme svoju zručnosť a kreativitu pri skladaní najrôznejších tvarov.

• Siedmaci v "Daj si čas"

• V stredu 9. januára bola naša siedma trieda na natáčaní súťažnej relácie Daj si čas. Stretli sme sa v dueli so siedmakmi zo Základnej školy Sliač. Niektorí žiaci sa už poznali, lebo minulý školský rok spoločne absolvovali Detskú lesnícku univerzitu. Bola to ich už druhá účasť v súťaži a tiež druhá výhra.V súťaži nás reprezentovali Adam Štefan Sečkáš, Samuel Hlaváčik, Natália Hubačeková a Simona Gulyasová a ostatní spolužiaci ich povzbudzovali v obecenstve. Naši žiaci podali fantastický výkon, dobre sa zabavili a aj šťastie pri nich stálo a po napínavom priebehu zvíťazili nad rovesníkmi zo Sliača. Okrem pocitu víťazstva nás hrial aj pocit z nezabudnuteľných zážitkov, ktoré sme tento deň zažili, z nových kamarátstiev a samozrejme z výhry, ktorú určite v blízkej budúcnosti rozumne využijú.