• Čo sa stalo

Marec mesiac knihy

09.03.2024 18:26
          Naši škôlkari sa vybrali navštíviť knižnicu Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici. Privítali nás tu veľmi milo a celý čas sme boli ako v rozprávke. Pani knihovníčka nás previedla celou knižnicou. Toľko kníh pokope sme nikdy nevideli. Vybrala nám príbeh Morská panna, ktorý sme si celý vypočuli. Z knižnice sme si okrem pekných zážitkov odniesli aj vyrobenú záložku. Bude nám ozdobou v našej detskej knižnici, ktorá sa rozrástla o veľa nových kníh, ktoré sme zakúpili z finančnej podpory ministerstva školstva. Doplnili sme mnohé témy, ktoré deti prostredníctvom nich budú poznávať.
        • Škôlkari v Bounce parku

20.02.2024 17:33
          Pri príležitosti Valentína urobili pani učiteľky Martinka a Oľga radosť deťom z triedy Lienky a spoločne navštívili športovo-zábavný Bounce park. Radosť z výletu sme mali všetci. Deti sa mohli zahrať na rôznych preliezkach v spoločnosti svojich kamarátov.

Karneval v MŠ

04.02.2024 20:57
          Obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy pred Veľkou nocou patrí tradične karnevalom, fašiangovým sprievodom či veseliciam.
          V našej škôlke sme mali karneval v pondelok 22. januára. Deti už ráno prišli do škôlky v maskách a s dobrou náladou. Od rána sme sa v triedach zabávali, súťažili, tancovali a v neposlednom rade predstavovali svoje masky. Karnevalový deň sme si užili a poriadne sa zabavili.

Mikuláš príď medzi nás

06.12.2023 22:04
          Kto poslúchal mamku ocka, na každého darček počká.
          Kto bol samá nezbeda, tomu beda prebeda!
          Na príchod Mikuláša sme sa aj tento rok všetci pripravovali. Celý týždeň sme sa chystali, upratovali, zdobili, piekli, učili sa pesničky a básne. Od rána sme netrpezlivo čakali, kedy zazvoní jeho zvonec. Do našej škôlky prišiel v sprievode čerta a anjela. Očká detí žiarili od šťastia, ale boli aj takí, ktorí sa zľakli, báli sa čerta. Celé naše stretnutie bolo sprevádzané piesňami, básňami a rozhovorom s Mikulášom. Deti zaujímalo, aké je počasie na severnom póle, kde má sane, čo Mikuláš celý rok robí. Takéto milé boli naše chvíle s Mikulášom. Na všetkých škôlkarov čakala mikulášska nádielka.

Ďakujeme Mikuláš a príď o rok zas.

• 048/418 26 32 - ZŠ zborovňa
        0911 717 381 - riaditeľka
        048/418 26 15 - MŠ - malá a stredná trieda
        0911 317 381 - MŠ - trieda predškolákov (Skalica)