• Čo sa stalo

Navštívilo nás divadlo s názvom Talentíno

29.10.2019 22:40
          •
          V predstavení deti spoznávali klasické ľudové pesničky, hudobné nástroje a ich dôležitosť v pesničkách. Celým divadlom nás sprevádzala žiačka Valentína, ktorá chce byť speváčka, ale nevie ako na to. Splniť sen jej pomôže skladateľ Talentíno, ktorý ju učí spievať, spoznávať hudobné nástroje a Valentína nakoniec zažije svoj prvý koncert. Divadielko rozžiarilo očká všetkých badínskych škôlkárov.

Uvítanie nových škôlkárov

05.10.2019 21:17
          •

Naša škôlka sa opäť od septembra rozrástla o nových škôlkárov. Keďže chceme, aby sa medzi nami cítili dobre, pripravili sme pre nich rozprávkové  privítanie. Pozvali sme princeznú, ktorá svojim príchodom potešila nielen nové  ale aj všetky ostatné deti a ich očká sa rozžiarili. Túto slávnostnú chvíľu im budú pripomínať diplomy, ktoré od rozprávkovej bytosti dostali.

Európsky týždeň športu

29.09.2019 12:07
          •

Naši škôlkári veľmi radi športujú a preto sme sa zapojili do Európskeho týždňa športu a strávili sme v športovej hale Badín dopoludnie plné súťaží, cvičenia a samozrejme aj  zábavy. Aj tí najmenší zvládli športovanie v novom prostredí, kde sa cítili dobre a pod vedením pani učiteliek zvládli všetky disciplíny. Pre deti boli atraktívne aj rôzne cvičebné pomôcky, s ktorými sa v materskej škole nestretávajú. Isto sme v nich prebudili ešte viacej chuti so športu :)

Turistická vychádzka

29.09.2019 12:07
          •

Krásne teplé jesenné dni nás vylákali na turistickú vychádzku. Tento rok sme sa vybrali znovu na Badínsky salaš, kde sme sa dozvedeli o živote ovečiek  a výrobkoch, ktoré sa z ich zdravého mliečka vyrábajú. Po ceste späť sme sa pokochali  výhľadom na Badín, Rakytovce a aj Banskú Bystricu.

• Tajovského 2 976 32 Badín Slovakia