• Tretie nadnárodné projektové stretnutie

• 11.08.2019 17:27
      • Posledný júnový týždeň sme sa zúčastnili na poslednom nadnárodnom projektovom stretnutí koordinátorov a učiteľov zapojených do projektu We are living together and we need each other. Social Emotional Learning. SEL  v rámci programu Erasmus+, ktoré sa uskutočnilo v meste Setubal v Portugalsku. Hostiteľská škola Agrupamento de Escolas do Barreiro pripravila bohatý pracovný a kultúrny program. Počas štyroch dní strávených v Portugalsku sme mali možnosť spoznať kultúru, spôsob života, históriu, prírodné krásy i gastronómiu navštíveného regiónu.

Hlavnou náplňou pracovnej časti stretnutia bolo:

• vyhodnotenie realizovaných projektových aktivít,
        • celková spätná väzba k projektu,
        • spoločná príprava záverečnej správy,
        • výmena skúseností z pedagogickej praxe,
        • kontrola plnenia úloh,
        • návrhy na ďalšiu dissemináciu výsledkov projektu,
        • zhromaždenie materiálov na projektovej web stránke a etwinning platforme,
        • uchádzanie sa o značku kvality etwinning quality label a aj
        • diskusia o ďalšej spolupráci. Stretnutie prebiehalo v príjemnej priateľskej atmosfére.