• Kolégium Zelenej školy

        • ČLENOVIA  KOLÉGIA ZELENEJ ŠKOLY

          ZŠ s MŠ TAJOVSKÉHO 2, BADÍN

           

                                       

           

          KOLÉGIUM ZELENEJ ŠKOLY

          Šk.rok 2018/2019

          2.A

          Lili Dubšíková

          Ninka kolenkáŠová

          DuŠan Kostiviar

          2.B

          Simonka Bystrianska

          MiŠKa ulicKá

          3.A

          Leonka Veselová

          Nikolka Nociarová

          3.B

          Mia Danková

          Samko Koska

          4.

          Martin Kováč

          Hanka leŠtáKová

          5.A

          Klárika dovalová

          Lili Adamovičová

          5.B

          Paťka Jurková,

          natálka lapinová

          Anetka Donovalová

          6.

          Karin Hakelová

          Patrik Sedlák

          7.

          Paulínka Nátanová

          Samuel Hlaváčik

          8.

          Lucka leŠtáKová

          Katka Gajanová

          9.

          CHristine Hudoba

          Emka Krúpová

           

           

          DOSPELÁCKE KOLÉGIUM ZELENEJ ŠKOLY

          2018/2019

           

          Nina Majlingová

          Viera turianska

          Miriam hudobová

          Marta pazuchová

          Rudolf zach

           

          Kolégium zelenej školy

          pre školský rok 2017/2018:

          I.A

          Nina Haasová

          Dušan Kostiviar

          I.B

          Simona Bystrianska

          Michaela Ulická

          II.A

          Paulína Končoková

          Samuel Krúpa

          II.B

          Mia Danková

          Samuel Koska

          III.

          Michal Farkaš

          Hanka Leštáková

          IV.A

          Klára Dovalová

          Dagmar Šolcová

          IV.B

          Jakub Olšiak

          Anetka Donovalová

          V.

          Miroslava Pustajová

          Erik Igor Krnáč

          VI.

          Paulína Nátanová

          Samuel Hlaváčik

          VII.

          Lucia Leštáková

          Katarína Gajanová

          VIII.

          Christine Hudoba

          Ema Krúpová

          IX.

          Lucia Kapustová

          Matúš Dižka

          KOORDINÁTOR

          Mgr. Viera Turianska

          PEDAGÓG

          Mgr. Katarína Pecníková

          NEPEDAGÓG

          Marta Pazuchová

          ZA RODIČOV

          Ing. Stanislav Moravčík

                                                                                               

          Školský rok 2016/2017                                                          

                       TRIEDA                                                                   MENO ŽIAKA                             

                            II.                                                               Sandra Baculáková, Martin Kováč

                            III.A                                                            Nina Kapustová, Dagmar Šolcová

                            III. B                                                           Aneta Donovalová, Sandra Cimermanová

                            IV.                                                              Sára Očenášová, Peter Kuric

                            V.                                                               Martin Baculák

                                                                                              Samuel Hlaváčik, Paulína Nátanová

                            VI.                                                               Matej Lešták, Lucia Leštáková

                            VII.                                                              Ema Krúpová, Erik Kapiaš

                            VIII.                                                             Jakub Lešták,  Lucia Kapustová

                                                                                               Linda Valenčíková

                           IX.                                                                 Kristián Rosík, Oxana Baboľ

                                     

          koordinátor programu:                     Bc. Miriam Hudobová

          zástupca pedagógov:                        Mgr. Katarína Pecníková

          zástupca nepedag. zamestnancov:       Marta Pazuchová

          zástupca rodičov:                             Ing. Stanislav  Moravčík, Ing. Rudolf Zach, PhD.

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Tajovského 2, Badín
      • riaditel@zsbadin.sk
      • 048/418 26 32 - ZŠ 0911 717 381 - mobil 048/418 26 15 - MŠ - malá a stredná trieda 0911 317 381 - MŠ - trieda predškolákov (Skalica)
      • Tajovského 2, 976 32 Badín
      • 35677813
      • 2020947885
  • Fotogaléria

    • Karneval
    • Vianočné tvorivé dielne
    • Rozprúdime regióny 2019
    • Pasovačka prvákov
    • Viedeň
    • Exkurzia do hlavného mesta
    • FESTIVAL VEDY A TECHNIKY CELOSLOVENSKÉ KOLO
    • Párty ako sa patrí
    • Poďakovanie
    • Exkurzia do Slovenského technického múzea v Košiciach
    • Návšteva Obecného úradu v Badíne
    • Komu sa nelení, tomu sa zelení (vlajka na škole)