• Školský rok 2014/15

        • SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA

          Sládkovičova lipa

          Karin Kozeleková - 4. ročník - prednes poézie  - 3. miesto 

          Ľupčiansky čitárik

          Karin Kozeleková - 4. ročník - 1. miesto 

          Nina Kapustová - 1. ročník - 2. miesto

          Karin Hakelová - 2. ročník - 3. miesto

          Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

          Dominik Halaj - 1. ročník - I. kategória - POÉZIA

          Sára Mia Očenášová- 2.ročník -I. kategória - PRÓZA 

          Karin Kozeleková - 4. ročník - II. kategória - PRÓZA

          Laura Petrovičová - 8. ročník - III. kategória- POÉZIA

          Olympiáda zo slovenského jazyka - okresné kolo

          Diana Nátanová -  9. ročník - 4. miesto

          Súťaž NAJ ČITATEĽ

          I. kategória

          Michaela Borošová - 2. ročník - 3. miesto - 9 kníh

          Adam Sečkáš - 3. ročník - 2. miesto - 14 kníh

          Karol Končok - 3. ročník - 1. miesto - 15 kníh

          II. kategória

          Nina Laksíková  - 7. ročník  - 3. miesto - 10 kníh

          Diana Nátanová - 9. ročník - 2. miesto - 15 kníh

          Zuzana Kocmanová  - 6. ročník 1. miesto - 62 kníh

          MATEMATIKA

          Matematická olympiáda - okresné kolo

          Roman Gura - 6. ročník - 3. miesto

          Pytagoriáda - okresné kolo

          Ema Krúpová - 5. ročník - úspešný riešiteľ

          Michal Baculák - 6. ročník  - 2. miesto a postup do celoslovenského kola

          Diana Mlynárčiková - 8.ročník - úspešný riešiteľ

          GEOGRAFIA

          Geografická olympiáda - okresné kolo

          Ema Krúpová - 5. ročník -  4. miesto (G-kategória)

          Diana Nátanová - 9. ročník - 4. miesto (E-kategória)

          CHÉMIA

          Chemická olympiáda - okresné kolo

          Monika Kosková -  9. ročník- 4.miesto

          BIOLÓGIA

          Hliadka mladých zdravotníkov

          Družstvo ZŠ s MŠ Badín - 2.miesto 

          Veronika Halajová, Diana Mlynarčiková, Laura Petrovičová,Viktória Lašutová, Marek Čapkovič

          Celoslovenská súťaž - Liečivé rastliny

          I. kolo súťaže - Zuzana Kocmanová a Linda Valenčíková - 6. ročník, získali zo 100 možných bodov 98,

                                 Veronika Čapkovičová a Patrícia Trníková - 6. ročník  - 97 bodov,

                                 Roman Gura a Jakub Lešták - 6. ročník - 96 bodov,

                                 sestry Natália a Lucia Kapustové - 5.-6. ročník - 95 bobov,

                                 Denis Mlynárčik, Vivian Michalková - 6. ročník - úspešní riešitelia

                                 Natália Baisová, Christine Hudobová a Štefan Molnár - 5. ročník - úspešní riešitelia

          II. kolo súťaže  - Patrícia Trniková - 6. ročník - 20. miesto a je pozvaná do celoslovenského kola

                                   Zuzana Kocmanová- 6. ročník - 26. miesto

                                   Veronika Čapkovičová - 6. ročník - 32. miesto

                                   Lucia Kapustová - 6. ročník - 52. miesto

                                   Natália Kapustová - 5. ročník - 59.miesto
           

          VÝTVARNÁ VÝCHOVA

          Cesty za poznaním minulosti  - celoslovenská súťaž

          Kristína Dovalová - 4.ročník - 3.miesto - kategória I

          Svätoplukovo kráľovstvo ožíva - celoslovenská súťaž

          Kristína Dovalová - 4. ročník - 2. miesto - kategória II.B

          Vesmír očami detí - celoslovenská súťaž

          Adam Hudec - 9. ročník  - 3.kategória - postup do celoslovenského kola

          Kristína Dovalová - 4. ročník - 2.kategória - postup do celoslovenského kola

          Vianočná pohľadnica

          cena za kolekciu v kategórii B1

          Erik Kapiaš, Natália Kapustová, Ema Krúpová, Jakub Kántor, Ivan Lepieš, Štefan Molnár, Tereza Pelcová -5. ročník

          cena za kolekciu v kategórii B1

          Kristína Dovalová - 4. ročník

          Výstava autorských fotografií zamrznutých bubliniek - Dotyk zimy - Radnica Banská Bystrica

          Rebeka Riečanová, Diana Mlynárčiková a Viktória Lašutová - 8. ročník

          Kristína Dovalová - 4. ročník

          Zelený objektív - výstava autorských fotografií s témou LES - Drevárske a lesnícke múzeum Zvolen

          Viktória Lašutová a Rebeka Riečanová - 8. ročník

          Kristína Dovalová  - 4. ročník

          TELESNÁ VÝCHOVA

          Horehronské hry

          Patrik Nemčok - 6. ročník - 2. miesto v rýchlej chôdzi v kategórii mladších žiakov,

          Martin Dunka - 8. ročník - 6. miesto v hode kriketovou loptičkou v kategórii mladších žiakov,

          Sandra Igarová -  9. ročník - 7. miesto v behu na 800 m v kategórii starších žiačok a 8.miesto v behu na 60 metrov

          v kategórii starších žiačok, 

          Viktória Lašutová -  8. ročník - 8. miesto v behu na 300 m v kategórii starších žiačok.

          Okresné kolo vo vybíjanej žiačok - 3. miesto (žiačky 5. a 6. ročníka)

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Tajovského 2, Badín
      • riaditel@zsbadin.sk
      • 048/418 26 32 - ZŠ 0911 717 381 - mobil 048/418 26 15 - MŠ - malá a stredná trieda 0911 317 381 - MŠ - trieda predškolákov (Skalica)
      • Tajovského 2, 976 32 Badín
      • 35677813
      • 2020947885
  • Fotogaléria

    • Karneval
    • Vianočné tvorivé dielne
    • Rozprúdime regióny 2019
    • Pasovačka prvákov
    • Viedeň
    • Exkurzia do hlavného mesta
    • FESTIVAL VEDY A TECHNIKY CELOSLOVENSKÉ KOLO
    • Párty ako sa patrí
    • Poďakovanie
    • Exkurzia do Slovenského technického múzea v Košiciach
    • Návšteva Obecného úradu v Badíne
    • Komu sa nelení, tomu sa zelení (vlajka na škole)