• Školský rok 2015/16

        • SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA

          Sládkovičova Radvaň

          Ninka Kapustová - 1. miesto (poézia) - postup do celoslovenského kola súťaže Hviezdoslavov Kubín

          Hviezdoslavov Kubín - regionálne kolo

          Ninka Kapustová - 1. miesto (poézia) - postup do Sládkovičovej Radvane

          Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo 

          1.kategória - Nina Kapustová  - 2.A (poézia) - postup do regionálneho kola súťaže Hviezdoslavov Kubín

          2.kategória - Natália Kapustová  - 6. ročník (próza) - postup do regionálneho kola súťaže Hviezdoslavov                                                                           Kubín

          Hviezdoslavov Kubín - školské kolo 

          1.kategória - Nina Kapustová  - 2.A (poézia) - postup do okresného kola súťaže Hviezdoslavov Kubín

          2.kategória - Natália Kapustová  - 6. ročník (próza) - postup do okresného kola súťaže Hviezdoslavov                                                                               Kubín

          3.kategória - Lucia Kapustová  - 7.ročník (próza) - postup do okresného kola súťaže Hviezdoslavov                                                                               Kubín

          Olympiáda zo slovenského jazyka 

          Laura Petrovičová -9. ročník -  4. miesto - okresné kolo.

          MATEMATIKA

          Maksáčik

          Úspešní riešitelia

          Za 2.A : Dean Hakel a Natália Bucholcerová
          Za 2.B : Andrej Komora, Natálka Lapinová, Peter Parížek a Sandra Cimermanová
          Za 3. ročník : Marianka Kocmanová, Sára Mia Očenášová, Simonka Kupcová, Elinka Rebeca Page, Karin Hakelová a Katarína Hakelová
          Za 4.ročník : Adam Štefan Sečkáš, Andtrej Molnár, Emil Guevara, Karin Bullová a Karol Končok
          Každý riešiteľ dostal nálepku s Maksíkom,  Darček a titul Najmúdrejší Maksáčik získali tí, ktorí sa zaradili medzi 30% najúspešnejších.
          Najúspešnejší z ročníka:
          2 r. : Natálka LAPINOVÁ
          3.r : Sára Mia OČENÁŠOVÁ
          4.r. : Emil GUEVARA

          Matematická olympiáda - okresné kolo

          Michal Baculák - 7. ročník - 2. miesto

          Pytagoriáda - okresné kolo

          Ema Krúpová - 6. ročník - úspešný riešiteľ

          Natália Kapustová - 6. ročník - úspešný riešiteľ

          GEOGRAFIA

          Geografická olympiáda - okresné kolo

          Ema Krúpová - 6. ročník - úspešný riešiteľ (9. miesto)

          Patrik Nemčok - 7. ročník - úspešný riešiteľ (7. miesto)

          TELESNÁ A ŠPORTOVÁ VÝCHOVA

          Okresná súťaž žiačok vo vybíjanej

          1. miesto - výber žiačok 5. - 7. ročník (K. Gazdíková, E. Krúpová, N. Kapustová, S. Koppová, S. Mačičková, N. Padúchová, P. Trníková, V. Stanová, L. Leštáková, Katarína Gajanová, Nikola Iliašová)

          Horehronské hry 2015

          Patrik Nemčok - 7. ročník - 1. miesto - chôdza na 1000m

          CHÉMIA

          Dotknuté svetlom - výstava kryštálikov a geód, Radnica, Banská Bystrica

          Žiaci z chemického krúžku Kremík

          Chemická olympiáda - okresné kolo

          Diana Mlynárčiková - 9. ročník - úspešný riešiteľ

          Laura Petrovičová - 9. ročník - úspešný riešiteľ

          Rebeka Riečanová - 9. ročník - úspešný riešiteľ

          Objavujeme čaro chémie - Celoslovenské kolo 

          Viktória Lašutová - 9. ročník -  1. miesto - 2. kategória

          Rebeka Riečanová - 9. ročník - čestné uznanie - 1. kategória

          Tereza Pelcová a Natália Kapustová - 6. ročník - čestné uznanie - 3. kategória

          VÝTVARNÁ VÝCHOVA

          Výtvarná súťaž o olypizme

          Christine Hudoba, 6. ročník - 1. miesto v II. kategórii, postup do celoslovenského kola, súčasť mozaiky výtvarných prác, ktorá bude vystavená na slávnostnom sľube členov Slov. olymp. tímu Rio 2016 v Slovenskom reprezentačnom dome v Riu de Janeiro počas konania olymp. hier.

          Nina Kapustová, 2. ročník - ocenená práca
          Natália Kapustová, 6. ročník - ocenená práca
          Rebeka Riečanová, 9. ročník - ocenená práca

          Požiarnik budúcnosti

          Anna Lehocká, 5. ročník1. miesto v II. kategórii

          Kristína Dovalová, 5. ročník - 3. miesto v II. kategórii

          Medzinárodná súťaž výtvarnej tvorivosti detí a mládeže ZELENÝ SVET 2016

          Viktória Lašutová - 9. ročník - 1. miesto

          Dotknuté svetlom - výstava autorských fotografií kryštálikov chemických látok v polarizovanom svetle - Radnica, Banská Bystrica; Mestský úrad, Kremnica; Fakulta matematiky a fyziky UK v Prahe

          Viktória Lašutová - 9. ročník

          Laura Petrovičová - 9. ročník 

          Kristína Dovalová - 5. ročník

          Lieky v dotyku svetla - výstava autorských fotografií kryštálikov liekov v polarizovanom svetle, Európa Shopping center, Banská Bystrica

          Viktória Lašutová - 9. ročník

          Zelený objektív - výstava fotografií s témou LES - Drevárske a lesnícke múzeum Zvolen

          Viktória Lašutová - 9. ročník

          Rebeka Riečanová - 9. ročník

          Vesmír očami detí 2016
          Kristína Dovalová - 5. ročník - postup z okresného do celoslovenského kola

          Veľkonočné aranžovanie

          Katarína Gajanová - 5. ročník - 1.miesto v prvej kategórii

          Kristína Dovalová - 5. ročník - cena CVČ Junior

          Milujem a maľujem Banskú Bystricu

          Nikola Iliašová - 5. ročník - 2. miesto

          Zimné aranžovanie 2015 - Banskobystrický región

          Tereza Pelcová - 6. ročník - 4. ocenené miesto (starší žiaci) za zimnú krajinku

          Lucia Leštáková - 5. ročník - 3. ocenené miesto (mladší žiaci) za orieškový venček

          Kristína Dovalová - 5. ročník - špeciálna cena CVČ Junior za Betlehem

          Vianočná pohľadnica 2015 - medzinárodná výtvarná súťaž

          Žiaci 5. ročníka - cena za kolekciu prác

          "Svieťme si na cestu... nie na hviezdy" - medzinárodná fotografická súťaž

          Laura Petrovičová - 9. ročník - 2. miesto, kategória 4 - Rok svetla

          Civilná ochrana očami detí - okresné kolo:

          Ema Krúpová - 6. ročník - 1. miesto

          Natália Padúchová - 6. ročník -  2. miesto

          LETECKÉ MODELÁRSTVO

          Súhrnné výsledky celoročnej súťaže Ligy hádzadiel organizovanej Centrom voľného času v Banskej Bystrici:

          Andrej Molnár - 4. ročník - 1. miesto, kategória mladší žiaci

          Kristián Murgaš - 7. ročník - 1. miesto, kategória starší žiaci:

          Jakub Kántor - 6. ročník - 2. miesto, kategória starší žiaci:

          Výsledky súťaže Banskobystrické "B":

          Kristián Murgaš - 7. ročník - 2. miesto

          Jakub Kántor - 6. ročník - 3. miesto

          11. Majstrovstvá Slovenska historických RC modelov 2015 konaných 1. a 2. augusta 2015 v Očovej s medzinárodnou účasťou:

          ADAM BENJAMÍN KOZA - 1. ročník - 3. miesto, junior kategória v disciplíne modely na gumový pohon

          KRISTIÁN MURGAŠ - 7. ročník - 4. miesto, junior kategória v disciplíne modely na gumový pohon

          5. ročník POŠTOLKA CUP, junior kategória s medzinárodnou účasťou:

          ADAM BENJAMÍN KOZA - 1. ročník - 3. miesto

          Štátna súťaž 6. ročníka Kopáčikovho memoriálu v kategórii voľné vetrone

          ADAM BENJAMÍN KOZA - 1. ročník - 1. miesto 

          Jesenné kolo ligy hádzadiel organizované CVČ Pohoda v Banskej Bystrici:

          ANDREJ MOLNÁR- 4. ročník - 1. miesto, kategória mladší žiaci

          KRISTIÁN MURGAŠ - 7. ročník - 1. miesto, kategória starší žiaci

          JAKUB KÁNTOR- 6. ročník - 2. miesto,kategória starší žiaci

           

           

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Tajovského 2, Badín
      • riaditel@zsbadin.sk
      • 048/418 26 32 - ZŠ 0911 717 381 - mobil 048/418 26 15 - MŠ - malá a stredná trieda 0911 317 381 - MŠ - trieda predškolákov (Skalica)
      • Tajovského 2, 976 32 Badín
      • 35677813
      • 2020947885
  • Fotogaléria

    • Karneval
    • Vianočné tvorivé dielne
    • Rozprúdime regióny 2019
    • Pasovačka prvákov
    • Viedeň
    • Exkurzia do hlavného mesta
    • FESTIVAL VEDY A TECHNIKY CELOSLOVENSKÉ KOLO
    • Párty ako sa patrí
    • Poďakovanie
    • Exkurzia do Slovenského technického múzea v Košiciach
    • Návšteva Obecného úradu v Badíne
    • Komu sa nelení, tomu sa zelení (vlajka na škole)