• Školský rok 2016/17

        • Slovenský jazyk a literatúra

          Ľupčiansky čitárik

          Šimon Lapin - 1. ročník- 1.miesto

          Hanka Kubincová - 2. ročník - 2. miesto

          Ninka Kapustová - 3. ročník - 3. miesto

          Karin Hakelová - 4. ročník-1.miesto

          Čítanie u Tajovských

          Matej Kováč - 2. ročník - 4. miesto

          Nina Kapustová - 3. ročník - 2. miesto

          Michaela Borošová - 4. ročník - 3. miesto

          Martin Baculák - 5. ročník - 2. miesto

          Kristína Dovalová - 6. ročník - 1. miesto

          Natália Kapustová - 7. ročník - 2. miesto

          Patrik Nemčok - 8. ročník - 1. miesto

          Sládkovičova lipa 2017

          Sandra Baculáková - 2. ročník - 1. miesto v 1. kategórii - poézia - postup do celoslovenského kola

          Hanka Kubincová - 2. ročník - 1. miesto v 1. katégórii - próza

          Ninka Kapustová - 3. ročník - 2. miesto v 2. kategórii - poézia

          Natálka Lapinová - 3. ročník - 3. miesto v 2. kategórii - próza

          Kristínka Dovalová - 6. ročník - 1. miesto v 3. kategórii - próza

          Natálka Kapustová - 7. ročník - 1. miesto v 4. kategórii - poézia - postup do celoslovenského kola

          63. Hviezdoslavov Kubín - Sládkovičova Radvaň - krajské kolo

          Ninka Kapustová - 3. ročník - 2. miesto v 2. kategórii - próza - návrh poroty na postup do celoslovenskej prehliadky 63. Hviezdoslavovho Kubína v Dolnom Kubíne

          63. Hviezdoslavov Kubín - regionálne kolo

          Nina Kapustová - 3.A trieda  - 1. miesto v I. kategórii - próza a postup do krajského kola Sládkovičova Radvaň

          Kristína Dovalová - 6. ročník - 2. miesto v II. kategórii - próza

          63. Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

          Nina Kapustová - 3.A trieda  - postup do regionálneho kola

          Kristína Dovalová - 6. ročník - postup do regionálneho kola

          Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča - celoslovenské kolo

          Nina Kapustová - 3.A trieda - 1. miesto v kategórii Mladší žiaci

          Martin Baculák - 5. ročník - účasť v celoslovenskom kole súťaže v kategórii Starší žiaci

          Anglický jazyk

          Najkrajší list  generálnemu tajomníkovi OSN

          Michal Baculák - 8. ročník - 4. miesto

          Spelling Genius 2017

          Nina Laksíková - 9. ročník - 1. miesto, kategória 8.-9. ročník

          Veronika Čapkovičová - 8. ročník - 2. miesto, kategória 8.-9. ročník

          Nina Dobrotová - 6. ročník - 3. miesto, kategória 6.-7. ročník 

          Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku 

          Aurel Félix Prieložný - 7. ročník - 3. miesto v kategórii 1A

          Matematika

          Matematická olympiáda - okresné kolo

          Michal Baculák - 8. ročník - 1. - 4. miesto

          Pytagoriáda

          Natália Lapinová, 3. roč.- úspešnáriešiteľka kat. P3
           
           
          Fyzika

          Fyzikálna olympiáda - okresné kolo

          Michal Baculák - 8. ročník - 1. miesto

          Fyzikálna olympiáda - krajské kolo
          Michal Baculák, 8. ročník - 5. miesto
           

          Technika

          Technická olympiáda - okresné kolo

          Roman Gura, Michal Baculák - 8. ročník - 3. miesto

           

          Technická súťaž žiakov základných škôl - AMAVET

          Michal Baculák - 8. ročník - 1. miesto


          Dejepis:

          Dejepisná olympiáda - víťazi školského kola a postup do obvodného kola

          6.ročník - Martina Šolcová,

          7. ročník - Štefan Molnár,

          8. ročník - Linda Valenčíková, 

          9. ročník- Vioktor Volko.

          Biológia:

          Biologická olympiáda kat. C  - okresné kolo

          Lucia Kapustová, 8. ročník - 2. miesto v 2. kat. a postup do krajského kola

          Biologická olympiáda kat. C - krajské kolo
          Lucia Kapustová, 8. ročník - 4. miesto

          Hudobná výchova:

          Slávik Slovenska - okresné kolo

          Ema Krúpová - 7. ročník - 3. miesto

          Výtvarná výchova:

          Výstava fotografií kvapiek vody - 3. - 14. júl 2017, Radnica Banská Bystrica

          Lucia Leštáková (6.roč.), Kristína Dovalová (6.roč.), Anna Lehocká (6.roč.), Terézia Pelcová (7.roč.), Lucia Dovalová

          Modré dedičstvo - výstava modrotlače v Pohronskom múzeu v Novej Bani, 1.7. - 29.9.2017

          Súčasťou výstavy sú práce Kristíny Dovalovej (6.roč.), Lucie Leštákovej (6.roč.) a Lucie Dovalovej

          Najoriginálnejšia lesná pohľadnica - celoslovenská výtvarná súťaž

          Kristína Dovalová a Katarína Gajanová - 6. ročník - cena za kolekciu pohľadníc pre chemický krúžok Kremík

          Talent, umenie, kumšt - celoslovenksá výtvarná súťaž

          Nina Laksíková - 9. ročník - Hlavná cena a pohár TUK

          Galéria talentov - celoslovenská výtvarná súťaž

          Lucia Leštáková - 6. ročník - 1. miesto - najkrajšia umelecká fotografia

          Výstava fotografií kryštálikov v polarizovanom svetle - Košice

          Výstava fotografií kvapiek vody

          Lucia Leštáková - 6. roč., Kristína Dovalová - 6. roč., Tereza Pelcová - 7. roč.

          Talent, umenie, kumšt - celoslovenská výtvarná súťaž

          Nina Laksíková, 9. roč. - práca vybraná medzi 10 najlepších a postup do 2. kola

          Výstava papierových šperkov - Dva životy listu, Obecný úrad Badín a Radnica Banská Bystrica

          Žiačky 2., 3., 6., 7. až 9. ročníka

          Vianočná pohľadnica 2016 - medzinárodná výtvarná súťaž - Žiaci 6. ročníka - cena za kolekciu prác

          Jesenné aranžovanie - Banská Bystrica

          Kristína Dovalová - 6. ročník - cena Centra voľného času za najkrajší aranžmán

          Chémia

          Objavujeme čaro chémie - celoslovenská súťaž

          Kristína Dovalová, - 6. roččník - 2. miesto

          Erik Kapiaš - 7. ročník - čestné uznanie

          Festival vedy a techniky AMAVET - celoslovenské kolo

          Jakub Lešták - 8. ročník, Natália Kapustová - 7. ročník, Kristína Dovalová - 6. ročník - projekt Kryštalizácie a dotyk svetla - cena dekana Prírodovedeckej fakulty za najlepší vedecký projekt v kategórii mladší žiaci.

          Festival vedy a techniky AMAVET - krajské kolo

          Jakub Lešták - 8. ročník a Natália Kapustová - 7. ročník - projekt Kryštalizácie a dotyk svetla - postup do celoslovenského kola 

          Telesná a športová výchova

          Okresná súťaž žiačok vo vybíjanej

          3. miesto - výber žiačok 6. a 7. ročníka

          56. ročník Horehronských hier

          Patrik Nemčok - 8. ročník - 1. miesto v chôdzi na 1000m - mladší žiaci

          Kristián Murgaš - 8. ročník - 4. miesto v hode kriketovou loptičkou - mladší žiaci

                                                  4. miesto v hode behu na 1000m - mladší žiaci

          Viktória Ravasová - 8. ročník - 5. miesto v behu na 300m - mladšie žiačky

          Modelársky krúžok

          Liga hádzadiel 2016, jesenné kolo

          Mladší žiaci:

          2. miesto Adam Koza

          Starší žiaci:

          2. miesto Jakub Kántor

          Banskobystrické Béčko

          2. miesto Samuel Hlaváčik

          3. miesto Daniela Jesenská

          Majstrovstvá Slovenska SAM 119 2016 v Očovej

          Pošťolka cup junior kategória:

          1. Kristián Murgaš

          3. Adam Koza

          4. Jakub Kántor

          AV-1 (voľné vetrone) senior kategória

          2. Adam Koza

          OTVR (RC voľné vetrone) senior kategória

          1. Marián Koza

          3. Kristián Murgaš

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Tajovského 2, Badín
      • riaditel@zsbadin.sk
      • 048/418 26 32 - ZŠ 0911 717 381 - mobil 048/418 26 15 - MŠ - malá a stredná trieda 0911 317 381 - MŠ - trieda predškolákov (Skalica)
      • Tajovského 2, 976 32 Badín
      • 35677813
      • 2020947885
  • Fotogaléria

    • Karneval
    • Vianočné tvorivé dielne
    • Rozprúdime regióny 2019
    • Pasovačka prvákov
    • Viedeň
    • Exkurzia do hlavného mesta
    • FESTIVAL VEDY A TECHNIKY CELOSLOVENSKÉ KOLO
    • Párty ako sa patrí
    • Poďakovanie
    • Exkurzia do Slovenského technického múzea v Košiciach
    • Návšteva Obecného úradu v Badíne
    • Komu sa nelení, tomu sa zelení (vlajka na škole)