• Oznam o zmene dodávateľa stravy

• Vážení rodičia, v nasledujúcom odkaze nájdete informácie o zmene dodávateľa stravy pre našu školu:  oznam_o_novom_dodavatelovi.pdf

Variabilné symboly ostávajú nezmenené pri platbe bankovým prevodom.

• Liga hádzadiel - 3. kolo

• Je opäť sobota – 7. apríla 2018 – a s ňou aj 3. kolo ligy hádzadiel. Tentokrát sa súťažilo v Badíne. Slniečko bolo síce skúpe na lúče, ale to nikomu v lietaní nebránilo. Zišli sa všetci lietaniachtiví a s vervou sa pustili s hádzadlami proti vetru. Niektorým sa darilo viac, niektorým menej. Tak ako v predchádzajúcom kole, tak aj v tomto kole si veľmi dobre počínal Andrejko Citara, ktorý si s počtom 131 sekúnd vylietal 1. miesto v kategórii mladší žiaci. 2. miesto si vylietal Hektor Kapustík. Prekvapením tohto kola bola aj účasť predškoláka Maťka Citaru, ktorý sa súťaže zúčastnil prvýkrát a hneď sa mu aj podarilo umiestniť sa na 3. mieste, z čoho mal určite radosť.

V kategórii starších žiakov si už tentokrát prvenstvo nenechal ujsť Jakub Kántor a s nalietanými úctyhodnými 253 sekundami predbehol Andreja Molnára, ktorý sa umiestnil na 2. mieste. A keďže ďaľšieho súťažiaceho v tejto kategórii Badínske krídla dnes už nemali (z našich elitných modelárov Samko Hlaváčik dal prednosť chate), tretie miesto sa padarilo získať súťažiacemu z klubu z Banskej Bystrice Kristiánovi Eibenovi.

V rozprávkovom filme Ratatouille sa hovorí, že "variť môže každý" a leteckí modelári zasa hovoria, že "lietať môže každý – každý, kto chce".
            FOTOGALÉRIA

• V krajine remesiel